Zaznacz stronę
O nas

Od 2007 roku jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w serwisie i modernizacjach wytwórni betonu zarówno stacjonarnych jak i mobilnych wraz z ich osprzętem dodatkowym tj. urządzeniami recyklingowymi, systemami grzewczymi kruszyw i wody, układami dozowania domieszek chemicznych oraz instalacjami pneumatycznymi i elektrycznymi. Posiadamy dwa w pełni wyposażone wozy serwisowe z wykwalifikowanymi pracownikami dzięki, którym jesteśmy w pełni mobili i możemy realizować zlecenia na terenie całego kraju.

Zajmujemy się również kompleksowym demontażem i montażem różnych typów węzłów betoniarskich poprzez obsługę dźwigową, transportową, przygotowaniem terenu, fundamentów.

Dodatkową usługą, która wyróżnia nasze przedsiębiorstwo to prace na wysokości między innymi czyszczenie silosów wewnątrz i na zewnątrz wraz z możliwością zabezpieczenia antykorozyjnego i lakierowania. Zapewniamy przeglądy i montaże systemów odpylających silosów cementu wraz z ich systemami załadowczymi i sterującymi.

Poza serwisem zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem i montażem różnego rodzaju konstrukcji stalowych wraz z ich zabezpieczeniem antykorozyjnym i lakierowaniem dopasowanych do wymagań naszych klientów. Wykonujemy także kompletne obudowy termiczne do wytwórni betonu w wersjach stacjonarnych i mobilnych do szybkiego montażu i demontażu dzięki odpowiednim stelażom. Ponadto wykonujemy również hale oraz wiaty magazynowe.

 

W celu kompleksowej obsługi naszych odbiorców prowadzimy doradztwo techniczne i sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów wytwórni betonu oraz urządzeń pomocniczych. Jesteśmy miedzy innymi dystrybutorem firmy WAM. Ponadto wykonujemy wszelkiego typu rękawy i łączniki gumowe z gum trudnościeralnych produkowanych przez renomowane niemieckie firmy.
Z naszych usług korzystają takie firmy jak:
– LAFARGE
– DYCKERHOFF
– BERGER BETON
i inne.

W naszej ofercie znajdują się również usługi transportowe w zakresie przewozu mieszanek betonowych. Dysponujemy także pompami do przepompowywania betonu o długości od 24 m do 42 m,. Świadczymy usługi sprzętowe koparko-ładowarką, ładowarkami do pojemności łyżki 3,5 m³.

Posiadane przez nas duże doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy, umożliwiają nam wykonanie nawet bardzo skomplikowanych prac. Satysfakcją dla nas jest zadowolenie każdego klienta , co staramy się realizować poprzez indywidualny sposób podejścia do każdego klienta oraz wywiązywanie się z wcześniej założonych terminów i ustaleń.